Rezerwacja wizyt w Wejherowie: fizjoterapia uroginekologiczna i urologiczna | FizjoAga

Rezerwacja wizyt


Rejestracja telefoniczna 506-507-168 lub SMS

Najszybsza rejestracja online

Fizjoterapia Uroginekologiczna Wejherowo - Zadbajmy razem o Twoje zdrowie

Witaj w gabinecie FizjoAga! Jesteśmy specjalistycznym gabinetem fizjoterapii uroginekologicznej w Wejherowie, dedykowanym kobietom w każdym wieku. Nasza doświadczone fizjoterapeutki: mgr Julia Korpowska oraz Paula Wojciechowska serdecznie zapraszają do skorzystania z naszych usług.

Nasza lokalizacja w Wejherowie

Nasz gabinet mieści się w dogodnej lokalizacji w Wejherowie na granicy z Redą:

Wejherowo - ul. Gdańska 51 (stary zryw)

  • Tuż przy granicy z Redą
  • Idealna lokalizacja dla mieszkańców Wejherowa, Redy, Rumi, Pucka, Luzina
  • Dogodny parking oraz winda dla niepełnosprawnych.

W czym może pomóc fizjoterapia uroginczkologiczna?

FizjoAga w Wejherowie oferuje kompleksową opiekę fizjoterapeutyczną, skoncentrowaną na zdrowiu kobiet. Nasza oferta obejmuje:

  • Fizjoterapię kobiet w ciąży: Pomagamy przyszłym mamom w utrzymaniu zdrowia i komfortu w okresie ciąży.
  • USG - diagnostyka funkcjonalna: nasz gabinet wyposażony jest w aparat USG aby wspomóc naszą diagnostykę.
  • Leczenie nietrzymania moczu: Specjalizujemy się w skutecznej terapii nietrzymania moczu, przywracając pełną kontrolę nad pęcherzem.
  • Opiekę nad kobietami z obniżeniem narządów: Pomagamy w leczeniu problemów związanych z obniżeniem narządów wewnętrznych w tym w pessaroterapii.
  • Ulga przy bolesnych stosunkach i miesiączkach: fizjoterapia proginekologiczna posiada wachlarz narzędzi dzięki którym przyniesie ulgę w bólach przewlekłych i nie tylko
  • Indywidualne podejście: Każda pacjentka jest traktowana indywidualnie, a terapia dostosowana do jej potrzeb.

Nasz zespół jest zaangażowany w poprawę jakości życia naszych pacjentek poprzez profesjonalną i empatyczną opiekę. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na wizytę lub uzyskać więcej informacji.

Kontakt

Jeśli szukasz fizjoterapii uroginekologicznej w Wejherowie, to gabinet FizjoAga to miejsce, gdzie znajdziesz pomoc. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub umów się przez internet. Nie ważne, czy masz konkretne problemy zdrowotne, czy po prostu chcesz zadbać o swoje ciało - fizjoterapia uroginekologiczna jest dla Ciebie. Zapraszamy Cię do naszego gabinetu w Wejherowie, gdzie razem możemy razem odzyskać Twoje zdrowie. Fizjoterapia uroginekologiczna to klucz do zdrowia i komfortu kobiet. Bez względu na Twój wiek i sytuację życiową, warto dbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Skontaktuj się z nami już dziś!

decor